1473215120 twitter 1473215108 facebook CPDF PinnenJaGraag Poster A4 Liggend      1473215126 instagram

UITSLAG ORIENTERINGSRIT 27 APRIL 2019
Lutten
bestuurder navigator woonplaats strp
1 Ewout Spijker Reinhard Stoffers 92 winnaar wisselbeker
2 Bram Seinen Marjolein Zuur 113
3 Henk Hamhuis Margriet Warnier 131
4 Allard Spijker Amber Dupon 159
5 Gerrit Lamberink team Lamberink 202
6 Jenny Spijker Ilona Hekman 204
7 Mieke Stoffers Harmen, Herman, Carmen en Marieke 210
8 Gert van Os Roelande van Os 210
9 Janneke Slot Anny Nijkamp 250
10 Arne Nijeboer Bertran Nijeboer 251
11 Corina Hazelaar Lucas en Amber Hazelaar 258
12 Thirza Juurlink Linda Nijmeijer 273
13 Marleen Bultstra Remco Klein en Kelly Egberts 277
14 Zwanet Datema Hanneke Bril 280
15 Henk Euving Geke Euving 284
16 Gert Nijmeijer Jan Kamphuis 285
17 Annet Wieten Marianne Groenen 285
18 Ryette Spijker Rutger Spijker 289
19 Diederik Erkel Hermien Erkel 297
20 Robin Praag Niek Altena 300
21 Hergen Smid Henk Deterd 301
22 Albert Altena Jantina Altena 301
23 Tygo Kuper Roy Kuper 315
24 Hanneke van Dijk Miriam van Dijk 316
25 Adrie Biemans Anita Biemans 319
26 Albert Jan Nijeboer Harmien + fam Otten 329
27 Henk Lamberink Elzo Sportel 338
28 Johan Herder Monique Klompjan 338
29 Jolanda Profijt Steffanie Hofsteenge 344
30 Jos Houdijk Lydia Houdijk 345
31 Roel Seinen Jannie Seinen 361
32 Hans vd Belt Gerry, Rita, Jannie 364
33 William Scholtens Sigrid Scholtens 369
34 Thomas Euving L. vd Brink 379
35 Nick Reurink Mark en Jorinda 379
36 Marnix Slump Alex Slump 380
37 Leonie de Jong Jan-Erik Bouwhuis 380
38 Gert Jan Passies Geesje Takman 389
39 Jan Kuper Mariet Kuper 390
40 Erik Klunder Charel Biemans en Sanne Amsink 392
41 Ina Winters Annie Otten 416
42 Linda Pol Michael Siemons 420
43 Jeanet Weekamp Robin Jansen 423
44 Gert Wolters Tycho Wolters 426
45 Erjan Dijk Harry Huiskes 436
46 Tonny Scholten Jenny Scholten 461
47 Arjan Bril Christiaan Datema niet gestart



Prijswinnaars zijn vetgedrukt

Buiten Lutten
bestuurder navigator woonplaats strp
1 Arnold Klok Matthijs Klok Zwolle 108
2 Bertjan Smit Hetty Nijveen Pesse 121
3 Lambert-Jan Koops Annika Koops Zeddam 130
4 Henk Werink Rens Werink Schuinesloot 157
5 Henk Bril Adriaan Bril Gramsbergen 195
6 Albert Dankelman Wim Dankelman Arriën 218
7 Thom Kosse Robin Arkes Slagharen 231
8 Koen Smit Tom Botter Apeldoorn 234
9 Harm Boerties Hendrikus Hagemeijer Gramsbergen 241
10 Berend Jan Woltinge Fennie Woltinge Pesse 242
11 Manon Molenkamp Minus Oelen, Yanischa Hollandscheveld 274
12 Janine Kamphuis Jenieke en Gerjan Radewijk 292
13 Ellis Koggel Tess Dalfsen 301
14 Inge Ekenhorst Stefanie en Adriaan Ekenhorst Slagharen 327
15 Jessica Hendriks Marije Dankelman Arriën 350
16 Filip Muller M. Gerrits Rheezerveen 352
17 Gertien Schonewille Marco Okken Hoogeveen 353
18 Theo Schumacher Hillie Schumacher Dedemsvaart 374
19 Justin Ramaker Linda Welleweerd Dedemsvaart 384
20 Yvonne Zuidema Mariëlle Giethoorn Schuinesloot 394
21 Stefan Overweg Rianne Hulter Slagharen 401
22 C vd Vegte vd Vegte Slagharen 427
23 Mannie Fieten Jannie vd Heide Dedemsvaart 428
24 Willy Bril Jennie Bril Bergentheim 459
25 Anneke Koops Jan Koops Dedemsvaart NG
26 Gerjan Hofacker Laurens Balkbrug NG

Extra informatie

logo fris over drank 

Ga naar boven