1473215120 twitter 1473215108 facebook CPDF PinnenJaGraag Poster A4 Liggend      1473215126 instagram

UITSLAG ORIENTERINGSRIT 27 APRIL 2018  
  Lutten Download hier de uitleg      
  bestuurder navigator woonplaats strp  
1 Gert van Os Roelande van Os   180 winnaar wisselbeker
2 Jenny Spijker Ryette Spijker   235  
3 Henk Hamhuis Margriet Warnier   243  
4 Ewout Spijker Reinhard Stoffers / Heerkes   250  
5 Ina Nijmeijer Gert Nijmeijer, fam Kamphuis   259  
6 Jan Hendrik Tuin Janny   259  
7 Hans vd Belt Gerry    260  
8 Henk Bril Herman Bril   263  
9 Albert Jan Nijeboer Harmien + fam Otten   275  
10 Jolanda Profijt Priscilla Hofsteenge   280  
11 Gerrit Lamberink team Lamberink   286  
12 Irma Smit Richard, Arjo   291  
13 Henk Deterd Hergen Smid   300  
14 Arne Nijeboer Bertran Nijeboer   316  
15 Diederik Erkel Hermien Erkel   317  
16 Thomas Euving Jeffrey Haverkort   318  
17 Henk Euving Geke Euving   319  
18 Amber Dupon Mark, Allard en Mellanie   320  
19 Erjan Dijk Harry Huiskes   322  
20 Annet Wieten Marianne Groenen   323  
21 Corine de Haan Karin Snoeren   327  
22 Mieke Stoffers Carmen en Marieke   346  
23 Corina Hazelaar Lucas Hazelaar   349  
24 Jan Veltink Wendy Kelder   350  
25 William Scholtens Sigrid Scholtens   355  
26 Annemijn Gaasbeek Amber Hazelaar   358  
27 Daan Koopman Bart Jelsma   358  
28 José Welleweerd Karin Welleweerd   361  
29 Albert Altena Jantina Altena   362  
30 Christian Willems Stefan, Erika, Alieke   362  
31 Sanne Amsink Monique Klompjan   364  
32 Marnix Slump Celi Slump   371  
33 Gert Kok Gélinda Kok   371  
34 Tom Waalewijn Jan-Erik Bouwhuis   372  
35 Mariet Kuper Jan Kuper   379  
36 Kelly Egberts Marleen & Charel    381  
37 Maarten Snoeren Mark de Haan   405  
38 Gert Jelsma Ina Jelsma   420  
39 Daan Wilps Job Wilps   428  
40 Linda Pol Michael Siemons   435  
41 Linda Welleweerd Marleen Euving   439  
42 Roy Kuper Bram Timmerman   499  
43 Hanneke Bril Herma Scholtens   NG  
           
    Prijswinnaars zijn vetgedrukt      
           
  Buiten Lutten        
  bestuurder navigator woonplaats strp  
1 Bertus vd Horst Henny vd Horst Harderwijk 147  
2 Lambert-Jan Koops Annika Koops Zeddam 173  
3 Bertjan Smit Hetty Pesse 214  
4 Rianne Veerenhuis Janine Kelder Dalerveen 230  
5 Henk Werink Gea, Rens en Stijn Werink Schuinesloot 232  
6 Thijs Ramaker Bram Seinen Schuinesloot 244  
7 Albert Dankelman Gerrit Dankelman Arriën 270  
8 Erik van Laar Alie van Laar Hoogenweg 287  
9 Marion Klok Matthijs Klok Zwolle 288  
10 Anja Kuper Rinus Broekhuis Arnhem 304  
11 Daan Dantuma Jonne vd Borg Hardenberg 306  
12 Thom Kosse Robin Arkes Ermelo 308  
13 Erik Koops Anneke Koops Dedemsvaart 320  
14 Rene Snippe G. Snippe Schuinesloot 325  
15 Roel Klok Jorien Veltmaat Schuinesloot 335  
16 Theo Kosse Rita Schuinesloot 341  
17 Jessica Hendriks team De 7 dwergen Arriën 342  
18 Henri Reuvenkamp Charlotte Klok Zwolle 343  
19 Gerrit Rieks Frieda Rieks Schuinesloot 346  
20 Manon Molenkamp Minus Oelen, Yanischa Hollandscheveld 349  
21 Annelot Kelder Sanne Spijker Drogteropslagen 351  
22 Janine Reefman Kim Mepschen Radewijk 372  
23 Roy Annelie Ekenhorst Slagharen 375  
24 Yvonne Zuidema Mariëlle Giethoorn Schuinesloot 391  
25 Jolanda Klok Arnold Klok Schuinesloot 422  
26 J. vd Weide M. Fieten Dedemsvaart 426  
27 Richard Slump Ymke Slump Gramsbergen 435  
28 Albert Meijer Gré Meijer Hardenberg 457  

Extra informatie

logo fris over drank 

Ga naar boven