1473215120 twitter 1473215108 facebook CPDF PinnenJaGraag Poster A4 Liggend      1473215126 instagram

UITSLAG ORIENTERINGSRIT 27 APRIL 2017

 
  Lutten        
  bestuurder navigator woonplaats strp  
1 Gerrit Lamberink team Lamberink   134 winnaar wisselbeker
2 Corina Hazelaar Lucas Hazelaar   187  
3 Roelande van Os R. van Os   195  
4 Amber Hazelaar A. Gaasbeek - M. Passies   208  
5 Henk Bril Herman Bril   210  
6 Henk Euving Geke Euving   215  
7 Roelie Berends Laura Berends   221  
8 Tim van Os Henk Hamhuis   221  
9 Mieke Stoffers Carmen Stoffers   225  
10 Herma Nijmeijer fam Kamphuis   240  
11 Charel Biemans Kelly Egberts   241  
12 Allard Spijker pcol   254  
13 Tom Waalewijn Jan-Erik Bouwhuis   260  
14 Nikkie Bril Henrik Bril   263  
15 Diederik Erkel Hermien Erkel   265  
16 Anny Nijkamp Marijn Nijkamp   275  
17 Bram Seinen Thijs Ramaker   275  
18 Ewout Spijker Reinhard Stoffers   277  
19 Hans vd Belt Mirjam Eichner   290  
20 Albert Jan Nijeboer Harmien + fam Otten   297  
21 Joke Odink Martijn Odink   297  
22 Luuk Welleweerd J. Welleweerd   303  
23 Anko  Marleen   305  
24 Jan Hendrik Tuin Janny   308  
25 Roy Kuper Bram Timmerman   308  
26 Rutger Spijker T. Spijker   309  
27 Henk Vogelzang Ina Vogelzang   312  
28 Jenny Spijker Ilona Hekman   317  
29 Henk Deterd Hergen Smid   322  
30 Henk Lamberink Elzo Sportel   335  
31 Albert Altena Jantina Altena   340  
32 Jan Lamberink Ina en Ruben Lamberink   340  
33 Roy Doldersum Sanne Amsink   341  
34 Gert Jan Passies Ria Passies   343  
35 Annet Wieten Marianne Groenen   350  
36 Marnix Slump Alies Slump   350  
37 John van der Hoven Geke van der Hoven   353  
38 Jan Schlepers Richard Schlepers   358  
39 Linda Nijmeyer Thirza Juurlink   382  
40 Jos Houdijk Lydia   394  
41 Mariella van Dalfsen Sandra   394  
42 Erjan Dijk Harry Huiskes   411  
43 William Scholtens Sigrid Scholtens   435  
           
    Prijswinnaars zijn vetgedrukt      
           
  Buiten Lutten        
  bestuurder navigator woonplaats strp  
1 Bertjan Smit Hetty Pesse 121  
2 Lambert-Jan Koops Annika Koops Zeddam 162  
3 Sander Scholten Charlotte de Jonge Zwolle 194  
4 Arnold Klok Jolanda Klok Schuinesloot 217  
5 Matthijs Klok Marion Klok Schuinesloot 223  
6 Jessica Hendriks Marije Dankelman Arriën 232  
7 Tom Dantuma Daan Botter Hardenberg 243  
8 Albert Dankelman Gerard Dankelman Arriën 251  
9 Anja Kuper Jan Kuper Arnhem 257  
10 Annelot Kelder Sanne Spijker Drogteropslagen 266  
11 Gienie Kleinsmit Anneke Koops Dedemsvaart 267  
12 Mark Kelder Bram Kosse Slagharen 297  
13 Yvonne Zuidema Mariëlle Giethoorn Schuinesloot 298  
14 Albert Meijer Gré Meijer Hardenberg 299  
15 Nils Trommel Lianne Sanders Kerkenveld 305  
16 Jos Winters Lycke en Berdien Zwolle 305  
17 Filip Muller M. Gerrits Rheezerveen 309  
18 Olga Kosse Roel Klok Zwolle 321  
19 Henk Benjamins Greja Benjamins Schuinesloot 347  
20 Harmen Welleweerd Geanne Welleweerd Hardenberg 351  
21 Manon Hoogeveen Bertus Benjamins Schuinesloot 357  
22 Minus Oelen Manon Hollandscheveld 371  
23 Aly Visser Jannie en Harmien Dedemsvaart 387  
24 Alex Slump Teo Slump Hardenberg 413  

Extra informatie

logo fris over drank 

Ga naar boven